همه دسته بندی ها

صفحه اصلی> محصولات > فیکسچر نور > چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه

چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه

چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه با یک سلول خورشیدی سیلیکونی کریستالی تغذیه می شود. باتری مهر و موم شده بدون نیاز به تعمیر و نگهداری (باتری کلوئیدی) اسید سرب مهر و موم شده در ذخیره انرژی استثنایی است. لامپ LED فوق العاده روشن به عنوان منبع نور استفاده می شود و توسط یک کنترل کننده شارژ و دشارژ هوشمند کنترل می شود و جایگزین روشنایی سنتی برقی می شود. لامپ خیابانی خورشیدی در فضای باز برای تبدیل نور خورشید جمع آوری شده در طول روز به انرژی الکتریکی برای ذخیره سازی و سپس استفاده از انرژی الکتریکی ذخیره شده به عنوان روشنایی LED در شب است.
چراغ خیابانی خورشیدی مزایا: بدون نیاز به کابل کشی، بدون منبع تغذیه AC، بدون هزینه برق. منبع تغذیه DC، کنترل حساس به نور؛ پایداری خوب، عمر طولانی، راندمان نوری بالا، نصب و نگهداری آسان، عملکرد ایمنی بالا، صرفه جویی در انرژی، اقتصادی و عملی. چراغ های خیابانی خورشیدی به طور گسترده در جاده های اصلی و فرعی شهری، مناطق مسکونی، کارخانه ها، جاذبه های گردشگری، پارکینگ ها و مکان های دیگر استفاده می شود.
موارد قابل اجرا: جاده ها، خیابان ها، کارخانه ها، پارکینگ ها، مناطق روستایی، کوهستانی و دورافتاده، حیاط ها، مدارس، میادین و سایر محیط های بیرونی. این به تقویت روشنایی سنتی داخلی به روشنایی LED انرژی جدید سبز کمک می کند.

تماس با ما

دسته بندی های داغ